Oferta pracy

Backend Developer (JAVA)

Gabos software

Tadeusza Czackiego 7/9

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 8+

  • Spring Boot

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • MyBatis

  • JUnit

  • MockMTV

  • TDD

  • RSQL

  • Kafka/RabbitMQ

  • WebSockets

  • Gradle

  • Spring Securit

  • Jira

  • UML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie nowoczesnych rozwiązań back-endowych z wykorzystaniem najlepszych praktyk

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań wykorzystujących framework Spring/Spring Boot

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań opartych o wzorce DAO, DTO i framework Hibernate/MyBatis

  • Opracowywanie rozwiązań omijających ograniczenia gotowych frameworków

  • Projektowanie struktur baz danych powiązanych z modelami DAO

  • Implementacja wbudowanych procedur i funkcji bazodanowych (głównie Postgresql, DB2)

  • Implementacja usług REST na potrzeby aplikacji webowych i mobilnych

  • Opracowywanie rozwiązań wykorzystujących Spring Security

  • Opracowywanie rozwiązań wykorzystujących Web Sockets w środowiskach klastrowych

  • Dokumentowanie własnych działań i rozwiązań oraz współpracy przy planowaniu i implementacji testów jednostkowych/integracyjnych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Java 8+

  • Dobra znajomość framework Spring/Spring Boot

  • Dobra znajomość SQL (Postgres, Oracle, IBM DB2)

  • Umiejętność samodzielnego tworzenia czytelnego, testowalnego kodu zgodnie ze standardami

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • Znajomość MyBatis, JUnit, MockMTV, TDD, RSQL, Kafka/RabbitMQ, WebSockets, Gradle, Spring Security

  • Umiejętności czytania notacji UML (praca w środowisku Enterprise Architect);

  • Umiejętność pracy ze środowiskiem JIRA

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Wiedza nt. procesu wytwórczego oprogramowania ukierunkowana na język obiektowy.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Skład zespołu

  • frontend developer
  • fullstack developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B (samozatrudnienie)

  • realizację dużych i skomplikowanych projektów również w ramach grupy kapitałowej WASKO, której jesteśmy częścią,

  • pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań,

  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń, współpracę z naszymi Ekspertami,

  • będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty,

  • zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,

  • dajemy Ci możliwość działu w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych,

  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)

  • posiadamy grupową ofertę ubezpieczeniową na życie,

  • zapewniamy przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa na żywo / rozmowa zdalna

4

Decyzja

Gabos Software Sp z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Z kim będziesz pracować ?

• Z doświadczonymi architektami oraz analitykami biznesowymi w obszarze rozwiązań medycznych oraz szeroko rozumianej ochrony zdrowia;

• Z właścicielami koncepcji biznesowych, którzy będą chcieli uzyskać od Ciebie potwierdzenie lub zaprzeczenie ich koncepcji;

• Z front developerami aplikacji webowych oraz mobilnych wykorzystujących głównie framework Angular;

• Z backend developerami wykorzystującymi Spring/Spring Boot, Spring Security, MyBatis, RSQL, RabbitMQ, WebSeckets do implementacji wysokowydajnych rozproszonych rozwiązań;

• Z developerami rozwiązań analitycznych (platforma SAS) wykorzystującymi zaprojektowane przez Ciebie modele danych do bardziej przekrojowych analiz;

• Z testerami, którzy będą chcieli sprawdzić na ile bezpieczne oraz wydaje są Twoje rozwiązania;

• Ze wszystkimi powyżej w ramach zespołów SCRUM realizujących własne projekty rozwojowe organizacji jak również projekty zlecone przez klienta zewnętrznego.

Chcielibyśmy, abyś wniosła/wniósł do zespołu:

• Wiedzę dziedzinową z zakresu programowania oraz projektowania rozwiązań informatycznych;

• Kompetencje wynikające z co najmniej 2-3 letniego doświadczenia w roli developera rozwiązań w technologii Java EE 8 lub wyższej i obejmującego zagadnienia opisane powyżej;

• Kompetencje wynikające z budowania usług REST oraz konsumpcji usług sieciowych SOAP;

• Doświadczenie w pracy z systemami działającymi w środowisku klastrowym;

• Chęć konstruktywnego rozwiązywania napotykanych problemów projektowych.