Oferta pracy

Backend Developer

TECH STEROWNIKI SPÓŁKA Z O.O. SP. K. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 minuty temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Go

  • SQL

Mile widziane

  • Ruby

  • Linux

  • Python

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Backend Developera potrafiącego samodzielnie rozwiązywać problemy, planować, szukać optymalnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z języków: Ruby, Python lub Go

  • Dobra znajomość SQL

  • Znajomość środowiska Linux na poziomie administratora

  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość zagadnień sieciowych: TCP/IP, LAN, VPN

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wykazujesz gotowość i chęć do nauki

  • Jesteś osobą komunikatywną

  • Posiadasz umiejętności pracy w zespole

  • Doświadczenie w projektach IoT, znajomość protokołów komunikacyjnych np. MQTT

  • Znajomość narzędzi do zarządzania kontenerami: Docker, Kubernetes

  • Doświadczenie w pracy z architekturą opartą o mikrousługi

  • Doświadczenie we wdrożeniach i testowaniu oprogramowania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • szkolenia zewnętrzne

      To oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie

      • Umowa o pracę lub B2B

      • Możliwość pracy zdalnej

      • Ciekawe projekty z obszaru Smart Home

      • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

      • Benefity

      • możliwość pracy zdalnej

      • elastyczny czas pracy

      TECH STEROWNIKI SPÓŁKA Z O.O. SP. K.

      TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce. Jedną z najbardziej rozwijających się grup produktów są urządzeniami do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty firmy TECH Sterowniki pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

      Przewiń do profilu firmy

      Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

      Aktualne oferty pracodawcy