Logo Pracuj.pl

Backend Developer

BRIDGE SOLUTIONS HUB S.A.O firmie

umowa o pracę
7 000–10 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
11 000–14 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • samodzielnie kodowanie rozwiązań w aplikacji Wpadaj.pl (progressive web application) z wykorzystaniem najlepszych praktyk w zakresie projektowania, kodowania, testowania i utrzymania w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu
  • udział w code-review oraz w planowaniu dalszego rozwoju funkcjonalności oprogramowania
  • współpraca w interdyscyplinarnym zespole (marketing, sprzedaż)

Nasze wymagania

  • PHP7
  • Composer
  • SQL
  • Git
  • Polish
  • REST API
  • MVC

To oferujemy

  • inspirujące środowisko pracy
  • nowoczesne technologie
  • ciągły rozwój
  • samodzielność
  • miejsce do wykorzystana swojej kreatywności-zaskocz nas!

O nas

Bridge Solutions Hub to nowoczesna spółka technologiczna, która działa na polskim rynku od dekady. Obecnie bardzo dynamicznie rozwijamy Wpadaj.pl - ultra elastyczny kalendarz dla salonów beauty&health oraz wyszukiwarka ich usług. Naszym celem jest development i komercjalizacja również innych aplikacji w obszarze ecommerce.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwijać nowoczesną aplikację i nowy koncept e-commerce o zasięgu ogólnopolskim, to dołącz do nas!

Backend Developer, Łódź