Oferta pracy

Backend Developer Node.js

Benefit Systems S.A.

  • plac Europejski 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

plac Europejski 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • GraphQL

  • noSQL

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • proces realizacji projektów aplikacji backendowych począwszy od etapu zbierania wymagań, poprzez dobór stosowanych rozwiązań i ich wykorzystanie a skończywszy na uruchomieniu w środowisku docelowym i dostarczeniem dokumentacji technicznej

  • proces utrzymywania istniejących aplikacji i systemów włącznie z monitoringiem, poprawą błędów i optymalizacją

  • konsultacje technologiczne dla innych członków zespołu bądź działów BS

  • wsparcie merytoryczne w zakresie technologii przy kontaktach z firmami podwykonawczymi dla innych osób po stronie BS

  • ciągłe monitorowanie trendów rozwojowych w technologiach internetowych oraz stałe szkolenie w zakresie możliwości stosowania najnowszych rozwiązań związanych z technologiami mobilnymi

  • współpracę z zespołem projektowym w obranej metodyce prowadzenia projektów

  • projektowanie rozwiązań na podstawie dostarczonych wymagań biznesowych

  • wytwarzanie kodu źródłowego wg określonych standardów wytwarzania oprogramowania BS z uwzględnieniem jakości, bezpieczeństwa i wydajności

Nasze wymagania

  • posiadasz zaawansowaną znajomość Javascript?

  • możesz pochwalić się znajomością frameworka Node.js oraz architektury mikroserwisów, a Twoje atuty to znajomość REST, JSON, Swagger, zarządzanie dostępem i bezpieczeństwo?

  • dobrze orientujesz się w zagadnieniach związanych z procesem wytwarzania oprogramowania: SDLC, CI/CD, testy, dokumentacja?

  • znasz rozwiązania GraphQL, noSQL, GIT?

  • odnajdujesz się w zagadnieniach związanych z konteneryzacją np. Docker, Kubernetes oraz systemami kolejkowymi, np. RabbitMQ?

  • tworzyłeś/aś i używałeś/aś testy jednostkowe?

  • możesz pochwalić się biegłą znajomością wybranego IDE?

  • znasz podstawowe protokoły internetowe np. HTTP, FTP, SMTP?

  • potrafisz czytać/pisać dokumentację techniczną w języku angielskim?

  • kierujesz się zasadami fair play, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?

To oferujemy

  • pracujemy przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego

  • aktualnie proponujemy pracę w pełni zdalną, ale jeśli tylko sytuacja na to pozwoli chętnie będziemy spotykać się z Tobą w biurze np. 1 raz w tygodniu

  • jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance

  • poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowane śniadania

  • na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch

  • otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems

  • mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze

  • możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej

  • jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci

  • otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru

  • dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje

  • na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • w BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • Gry planszowe

  • Program wsparcia psychologicznego

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy