Oferta pracy

Backend Developer PHP

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

  • Krakowska 87, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Krakowska 87

Skawina

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP OOP

  • Laravel

  • Git

Mile widziane

  • Comarch

  • Magento2

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie rozwiązań wspólnie z managerem Działu IT,

  • Stworzenie koncepcji architektury i jej zaprezentowanie (dajemy Ci wolną rękę, ale chcemy wiedzieć co kodzisz),

  • Wykonanie rozwiązania. Rozwiązania zebrane są w aplikacje poszczególnych działów, które mają wspólny core, dlatego nie musisz za każdym razem stawiać aplikacji od nowa. Uwaga: backend wszystkich aplikacji powstaje na freamworku Laravel i nie planujemy zmieniać koncepcji,

  • Wspólny codereview z pozostałymi członkami działu,

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie komercyjne (freelancerka też się liczy) z PHP OOP,

  • Realizacja minimum jednego projektu w Laravel (nie oceniamy jego widoku i UXa tylko wykorzystanych w nim praktyk backendowych, np. Repository pattern, Custom Request itp.),

  • Do każdego rozwiązania tworzone są endpointy API, dlatego warunkiem koniecznym jest dobra znajomość tego zagadnienia (API łączy się z frontem REACT, który jest na osobnej platformie),

  • Znajomość aktualnych wzorców freamworka Laravel (wersja 7-8),

  • Umiejętność korzystania z GITa,

  • Chęć do nauki i rozwoju,

  • Znajomość systemów Comarch lub/i Magento2,

To oferujemy

  • Dostęp do materiałów edukacyjnych, kursów i szkoleń oraz IT Campów,

  • Premie kwartalne od zrealizowanych projektów w tym okresie,

  • Realne awansowanie i cykliczne podwyżki,

  • Praca w stabilnej firmie będącej jedną z głównych dostawców marek takich jak Adidas, Nike itp.,

  • Atrakcyjne rabaty (marki z portfolio SneakerStudio i YesSport),

  • Pracę w świetnej atmosferze bez korporacyjnej zadyszki (pod względem całej firmy jak i działu),

  • Korzystną umowę B2B (oprócz podstawowej pensji pokrywamy koszty z tytułu prowadzenia DG) / UoP,

  • Od stycznia 2023 praca w nowym biurze w centrum Krakowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

FTG a właściwie Fashion Trends Group to szybko rozwijająca spółka zarządzająca takimi markami jak SneakerStudio i PRM

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy