Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Backend Developer PHP

VIN-INFO Sp. z o.o.O firmie

VIN-INFO Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 101

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

O projekcie

Pomagamy ludziom przy zakupie auta - używamy do tego kosmicznej technologii, tajemniczych kontaktów, najlepszych ekspertów i codziennej dawki słodyczy.

Poszukujemy na stanowisko Backend Developera PHP osoby zmotywowanej, doświadczonej oraz kreatywnej, znającej się na zagadnieniach web scraping.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie wewnętrznych aplikacji

  • Utrzymywanie i monitorowanie bieżącego działania systemów wewnętrznych (backend)

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobrej znajomości PHP 7.x oraz symfony

  • znajomości git

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z obszaru web-scraping

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (Umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji).

  • Wynagrodzenie w przedziale 8000 - 12000 zł netto.

  • prowadzenie ciekawych i rozwojowych projektów

  • elastyczny model współpracy - możliwość częściowej pracy zdalnej

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • doświadczony i zgrany zespół

  • sprzęt dostosowany do twoich potrzeb

  • przyjazną i swobodną atmosferę pracy