Oferta pracy

Backend Developer PHP

Action S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne). ACTION jest również właścicielem sklepów internetowych sferis.pl oraz gram.pl.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Praca zdalna

OPIS STANOWISKA:

Bedziesz zajmował/a się

  • Projektowaniem i rozwojem serwisów www (w tym platformy e-commerce sferis.pl)
  • Wsparciem informatycznym w/w platformy oraz analiza zgodności tworzonych rozwiązań informatycznych z wymaganiami biznesowymi
  • Dbaniem o wysoką jakość kodu
  • Wytworzeniem dokumentacji zmian

WYMAGANIA:

Języki to:

  • PHP 7.4
  • JavaScript
  • HTML5, CSS3
  • PostgreSQL, MySQL

A Technologie to:

  • Umiejętność korzystania z serwerów linuxa (np. ubuntu server 20.04 przez terminal ssh)
  • Umiejętność tworzenia na backendzie i wykorzystania na frontendzie Rest/SOAP API
  • Narzędzia do kontroli wersji, takie jak GIT
  • Bootstrap i jQuery

Mile widziana wiedza z zakresu:

  • Znajomość linuxowych skryptów Bash/SH
  • Doświadczenie z projektów w dziedzinie e-commerce
  • Znajomość frameworków takich jak Symfony lub Laravel
  • Znajomość MVC
  • Umiejętność czytania kodu C# (.NET 5)

OFERUJEMY:

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego - awans pionowy i poziomy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności - korzystasz ze szkoleń,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne