W CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku załączonego w formie zdjęcia, przez Virtua CodeLab Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu rekrutacji na wybrane stanowisko oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych." . Informujemy, iż: - administratorem danych jest Virtua CodeLab Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, - przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, - posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia oraz do ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Backend Developer

Virtua Codelab Sp. z o.o.

umowa zlecenie
4 5007 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20d

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

Mile widziane

  • OOP

  • Git

  • Docker

O projekcie

Nie rekrutujemy do konkretnego projektu, a do pracy na różnych projektach realizowanych dla międzynarodowych klientów. Oferujemy stałą współpracę i to my martwimy się o to, abyś miał_a co robić. :)

Pracujemy na rzecz innych agencji oraz klientów bezpośrednich w obszarze tworzenia sklepów internetowych na platformie Shopware.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwijanie sklepów internetowych.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie komercyjne jako programista,

  • znajomość Symfony lub jakiegokolwiek frameworka opartego o MVC - Zend/ Yii/ Laravel,

  • umiejętność debugowania kodu,

  • znajomość podstawowych komend linii poleceń UNIX,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 40

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • miesiąc wdrożeniowy, podczas którego uczymy Cię programowania przy użyciu platformy Shopware 6,

  • udział w międzynarodowych projektach,

  • stały rozwój zawodowy, szkolenia, certyfikaty, opieka doświadczonych liderów,

  • pakiet benefitów do wyboru (w tym karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, zwrot kosztów dojazdu do biura),

  • firmowe konwersatoria z języka angielskiego,

  • od czasu do czasu firmowe obiady i spotkania integracyjne,

  • możliwość samoorganizacji, świetną atmosferę i realny wpływ na to, co dzieje się w firmie,

  • porządny sprzęt (w tym laptop, który można zabierać do domu podczas pracy zdalnej),

  • dobrze wyposażone biuro,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej (tryb hybrydowy: 2+3, nie jesteśmy firmą pracującą 100% zdalnie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

VIRTUA to agencja e-commerce skupiona głównie na wdrażaniu rozwiązań opartych o platformy Magento oraz Shopware.

Stawiamy na doświadczenie i stałe doskonalenie umiejętności naszego zespołu. Dajemy możliwość rozwoju w każdej dziedzinie branży. Umożliwiamy uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych eventach oraz dołączenie do globalnej społeczności e-commerce.

Obecnie, do naszych oddziałów w Krakowie i w Rzeszowie, poszukujemy osób na stanowisko Backend Developera.

Szukamy osób z dobrą znajomością PHP i znajomością Symfony, którą będziemy przyuczać do pracy z platformą Shopware.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Warunki współpracy

- forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa B2B,

- 3-miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony,

- ruchome godziny pracy (rozpoczęcie pracy w godzinach 7:30-9:30).

Zainteresowany/-a?

Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku aplikowania