Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Backend Developer

Paymento Financial S. A.

umowa o pracę
12 00017 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Browarowa 21, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Browarowa 21

Tychy

Twój zakres obowiązków

Paymento Financial S.A. - spółka z branży Fintech z siedzibą w Tychach (IT LOFT PARK ul. Browarowa) poszukuje chętnych do pracy na stanowisku:

Jeżeli masz wiedzę z zakresu IT, nie boisz się uczyć, chcesz poznać rynek e-commerce i mieszkasz w Tychach lub w południowej Polsce, jest to praca dla Ciebie.

Nasze wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

 Bardzo dobra znajomość Node.js/TS, MySQL, GIT,

 doświadczenie w projektowaniu i programowaniu RESTful API,

 znajomość języka angielskiego.

Twoimi dodatkowymi atutami będą:

 branżowe doświadczenie zawodowe - systemy transakcyjne,

 chęci i ambicji do rozwoju zawodowego,

 dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu.

To oferujemy

 Umowę o pracę lub B2B,

 ciekawe i ambitne wyzwania,

 rozwój pod okiem doświadczonych programistów (coaching),

 pracę w dynamicznym środowisku e-commerce,

 przyjemną do pracy atmosferę (Stary Browar, koło dworca PKP Tychy),

 możliwa praca zdalna

 atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i umiejętności – od 10 tys. PLN

brutto,

O nas

Paymento Financial S.A. - spółka z branży Fintech z siedzibą w Tychach (IT LOFT PARK ul. Browarowa) poszukuje chętnych do pracy na stanowisku: Backend Developer

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy podany w danych kontaktowych.

Nie poszukujemy grafika, prosimy o przesyłanie CV osób z doświadczeniem developera.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.