Oferta pracy

Backend Developer

PwCO firmie

  • Polna 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PwC

Polna 11

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • C

  • Git

Mile widziane

  • Go

  • R

  • Python

  • API

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i rozwój oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją;

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu w oparciu o testy jednostkowe;

  • Bieżąca identyfikacja problemów;

  • Analiza potrzeb Klientów, współpraca z analitykami nad uszczegółowieniem założeń projektowych;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej;

  • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów.

Nasze wymagania

  • Wiedza na temat tworzenia nowoczesnych aplikacji webowych;

  • Umiejętność zastosowania wzorców projektowych;

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz T-SQL;

  • Znajomość języków z rodziny C;

  • Znajomość Git;

  • Umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie dokumentacji i komunikację z klientami oraz innymi członkami zespołu projektowego.

  • Znajomość języka Go;

  • Znajomość języków skryptowych R/Python;

  • Umiejętność implementacji obsługi użytkowników w aplikacjach;

  • Umiejętność tworzenia API.

To oferujemy

  • Elastyczne warunki współpracy: UoP/B2B;

  • Realny wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia pozapłacowe, w tym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej;

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, doskonałą atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Buddy's support

Prześlij swoją aplikację już dziś! W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: [email protected]