Logo Pracuj.pl

umowa o pracę
8 700–14 600
brutto / mies.
kontrakt B2B
10 100–16 900
netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Node.js

  • SQL

Mile widziane

  • AWS

  • Azure

  • Google Cloud

  • Python

System operacyjny

O projekcie

Tworzymy produkt zaawansowanej poczty elektronicznej dla 15 milionów użytkowników.

Codziennie analizujemy setki milionów maili pod kątem spamu, wirusów ostatecznie dostarczając 80 mln poprawnych wiadomości na nasze skrzynki. Zapewniamy dostęp do skrzynek wieloma kanałami dostępu (WEB, IMAP, POP, Mobile App) dla ponad 2 mln użytkowników dziennie, generując każdemu z nich unikalne treści.

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad rozwojem i utrzymywaniem jednej z największych polskich platform pocztowych – Onet Poczta
  • Udział w projektowaniu nowych funkcjonalności z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań wspólnie z zespołem doświadczonych inżynierów
  • Dbanie o najwyższą jakość usług dla 15 milionów użytkowników
  • Uczestnictwo w procesie rewizji tworzonego kodu, wdrażania z wykorzystaniem narzędzi CI/CD, utrzymania oraz monitoringu produktu

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie praktyczne doświadczenie w Node.js
  • Rozumienie, pisanie, testowanie i refaktoryzacja kodu
  • Znajomość baz danych (SQL/NoSQL)
  • Podstawowa znajomość środowiska Linux
  • Umiejętność szybkiego uczenia się różnorodnych technologii i zagadnień

  • Doświadczenie praktyczne z jedną z chmur publicznych (np. AWS, Azure, Google Cloud)
  • Znajomość protokołów SMTP/IMAP/POP3
  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji zgodnymi ze specyfikacją REST
  • Umiejętność programowania w języku Python

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • wzorce projektowe
  • event modeling
  • pair programming
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • no blame culture

Czym chcemy Cię zachęcić do dołączenia do naszego zespołu?

  • Skalą - utrzymujemy i rozwijamy platformę pocztową dla kilkunastumilionów użytkowników
  • Wpływem - jeśli chcesz mieć realny wpływ i realizować strategiczne projekty, uczestnicząc w podejmowaniu decyzji architektonicznych
  • Organizacją pracy - pracujemy w zwinnym scrumowym modelu w zespole DevOps z dużą autonomią
  • Możliwością rozwoju – praca wśród doświadczonych inżynierów w projekcie będącym wyzwaniem technologicznym

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje.

Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Backend Engineer, zachodniopomorskie