Backend/Frontend/Fullstack Developer Spring, VueJS, ELK

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.09.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 23.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: SE/CQE/FDV

    Zadania

    • Tworzenie globalnej platformy do monitorowania jakości oprogramowania i systemu zarządzania wiedzą (KMS)
    • Projektowanie wydajnych i wysoce skalowalnych rozwiązań zgodnie z obowiązującymi, dobrymi praktykami
    • Projektowanie i wdrażanie przyjaznego UI i UX – kreatywność mile widziana! :)

    Wymagania

    • [backend] Dobra znajomość języka Java i technologii: Spring 4, Hibernate 5, Spock, MySQL, Elasticsearch
    • [frontend] Znajomość języka Javascript i technologii: VueJS 2, Sass, Webpack
    • Doświadczenie w projektach komercyjnych i/lub open-source
    • Znajmość QueryDSL, Ansible, ELK stack, Gatling, Selenium, MySQL Cluster (mile widziane)
    • Zainteresowanie obszarem dobrych praktyk programistycznych (Clean Code, wzorce programistyczne itp., zasady UX) (mile widziane)
    • Poczucie humoru J i chęć do wzajemnego dzielenia się wiedzą (konieczne)

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie zakręconym zespole
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Kartę Multisport
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!