Aplikując na powyższą ofertę pracy wyraża Pan/Pani zgodę na udział w procesie rekrutacyjnym. W przypadku chęci udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Decerto Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych zawartych w aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych na stanowisko Backend/Fullstack Developera.” Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Backend/ Fullstack Developer

DECERTO Sp. z o.o.O firmie

80120 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lip 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • PostgreSQL

  • JasperReports

  • Kubernetes

  • Angular

O projekcie

Zespół: docelowo 11-osobowy.

Projekt:

Nowy projekt wewnętrzny pisany od zera. Obejmuje przygotowanie nowej platformy portalowej dla agentów i klienta do sprzedaży ubezpieczenia (Produkt Lekarz) stanowiącego kanwę do rozwoju o dalsze produkty.

Tryb pracy: praca zdalna + przyjazdy do biura 2-3 razy w miesiącu (Warszawa, ul. Wołoska).

Start projektu: sierpień 2021

Wiodące technologie:

Java 11, Angular 11 (lub najnowsza stabilna wersja w momencie rozpoczęcia developmentu projektu), PostgreSQL, Hyperon (rozwiązanie własne), JasperReports, Kubernetes.

Twój zakres obowiązków

  • 100% development.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia.

  • Znajomość zasad programowania obiektowego, dekompozycji, hermetyzacji.

  • Swoboda w komunikowaniu własnych pomysłów, szybkie, kreatywne i logiczne myślenie.

  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Dobra znajomość języka SQL.

  • Znajomość GIT, Jira, Jenkins.

  • Znajomość wzorców GoF.

  • Praktyczna znajomość technologii frontendowych (m.in. Angular 11).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Do 100 zł/h netto + VAT (min. 3 lata doświadczenia).

  • Do 120 zł/h netto + VAT (min 5 lat doświadczenia).

  • Praca zdalna + przyjazdy do biura 2-3 razy w miesiącu (Warszawa, ul. Wołoska).

  • Budżet rozwojowy 1 500,- pln netto/rok.

  • Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.

  • Opieka medyczna, Karta sportowa i Ubezpieczenie na życie.

  • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).

  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.

  • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • innowacyjne wyjazdy integracyjne

Etapy rekrutacji
1

ETAP 1 Rozmowa telefoniczna (15 min)

2

ETAP 2 Zadanie rekrutacyjne (1,5h)

3

ETAP 3 Weryfikacja kodu (1 dzień)

4

ETAP 4 Spotkanie - zdalnie (1h)

5

ETAP 5 Decyzja & feedback (2 dni)

DECERTO Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim software housem z 15-letnim doświadczeniem w budowie i wdrażaniu systemów informatycznych dla biznesu. Realizujemy ambitne projekty dla największych graczy rynkowych w branży ubezpieczeniowej. Tworzymy autorskie rozwiązania podwyższające standard pracy. Dzięki zaufaniu wielu Klientów dajemy naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju, a także możliwość wyboru przydziału projektowego.

Stawiamy na stabilną i długotrwałą współpracę. Cenimy sobie partnerskie relacje, wzajemną pomoc i szacunek. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych pracowników i tego samego oczekujemy. Pracując z nami, masz realny wpływ na działania podejmowane w firmie. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników i szanujemy każdy punkt widzenia.

Jeżeli wszystko co powyżej brzmi dla Ciebie dobrze – wyślij CV!

Następnie przekonaj nas na rozmowie, że potrafisz myśleć i stań się częścią naszego zespołu!

My przekonamy Ciebie, że warto u nas pracować. 😊

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje