Oferta pracy

Backend Java Junior Developer

INTEGRALIAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Docker

  • junit

  • Git

  • Maven

Twój zakres obowiązków

  • programowanie w obszarze Digital Product Center,

  • tworzenie microserviców biznesowych w oparciu o wymagania biznesowe,

  • współpraca z analitykami i devops,

  • integrowanie serviców za pomocą Rest API,

  • wykonywanie Code Review.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • bardzo dobra znajomość i minimum 1 rok doświadczenia pracy we framework Java Spring Boot,

  • dobra znajomość Docker, Junit, Git, GitLab/Gerrit, Maven,

  • znajomość podstawowych wzorców projektowych (takich jak builder, factory, Singleton), podejścia REST, architektury mikro-serwisów.

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • backend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    To oferujemy

    • pracę w rozpoznawalnej i cenionej firmie,

    • umowę o pracę,

    • innowacyjne środowisko pracy oparte na wartościach zrównoważonego rozwoju i możliwość udziału w ciekawych projektach,

    • możliwość dostosowania stanowiska pracy do osób z niepełnosprawnością,

    • hybrydowy model pracy,

    • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,

    • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,

    • architektoniczną dostępność miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnością,

    • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, wczasy pod gruszą, karta multisport).

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    INTEGRALIA

    Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia posługująca się certyfikatem Agencji Zatrudnienia w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem 1863/1a aktualnie poszukuje dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, będącej laureatem wielu prestiżowych nagród, kandydatów na stanowisko Backend Java Junior Developer.

    Przewiń do profilu firmy