Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Backend JS Developer - UP / B2B

EFFECTIVITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Trybunalska 11, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Trybunalska 11

Świdnica

Twój zakres obowiązków

-Utrzymanie i wsparcie już istniejących rozwiązań

-Tworzenie, testowanie i wdrażanie aplikacji internetowych, stron www

-Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonego oprogramowania

-Przygotowywanie zapytań SQL

-Przygotowywanie dokumentacji technicznej i raportów

-Refaktoryzacja kodu

-Dbanie o bezpieczeństwo kodu

-Rozwiązywanie pojawiających się problemów

-Wsparcie i dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

-Znajomość Nest.js

-Znajomość Node.js

-Znajomość TypeScript

-Znajomość Jest

-Znajomość Express

-Znajomość GIT

-Znajomość MySQL/ PostgreSQL

-Proaktywność w pracy

-Znajomość języka angielskiego dla czytania dokumentacji

-Umiejętność współpracy z zespołem

-Zaangażowanie i chęć dalszego rozwoju

-Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

Mile widziana:

-Znajomość AWS

-Znajomość Docker

-Znajomość PHP, Symfony

-Znajomość MongoDB

To oferujemy

-Udział w ciekawym i stale rozwijającym się projekcie

-Współpracę z doświadczonym zespołem, od którego wiele można się nauczyć

-Luźną atmosferę pracy

-Atrakcyjne wynagrodzenie (typ umowy do ustalenia)

-Dogodną lokalizację biura w okolicach rynku w Świdnicy

-Prezent urodzinowy i wyjścia integracyjne

-Ciekawy system benefitowy (m.in. karta sportowa)

O nas

Jesteśmy firmą programistyczną Effectivity z siedzibą w Świdnicy. Tworzymy dedykowane aplikacje webowe, konfiguratory produktów, utrzymujemy serwisy oraz budujemy strony i sklepy internetowe.

Nasze biuro stale się rozrasta - kilka przestronnych pokoi pozwala na pracę w skupieniu, a jednocześnie nadal z innymi.

Pracujemy stacjonarnie w Świdnicy, w godzinach 8-16, jeśli jednak potrzebujesz innych godzin pracy, to zawsze możemy ustalić najlepsze rozwiązanie.