Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Magento 2

  • MySQL

  • REST API

  • Zend

  • JavaScript

  • SoapUI

  • Git

  • Docker

  • HTML 5

  • CSS 3

  • PHP 7

Mile widziane

  • Code Review

  • PIM

  • Akeneo

  • Pimcore

  • Knockout.js

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie kompleksowych rozwiązań e-commerce na platformie Magento 2

  • Tworzenie niestandardowych modułów Magento 2

  • Programowanie wydajnego, testowalnego kodu wielokrotnego użytku

  • Opracowanie dokumentacji projektowej w języku polskim i angielskim

  • Przygotowanie specyfikacji, szacowanie pracochłonności zadań dla celów ofertowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w PHP na platformie Magento 2

  • Doskonała znajomość PHP7, w tym architektury MVC (w szczególności Zend)

  • Doskonała znajomość MySQL

  • Doświadczenie w pracy z REST i SOAP APIs

  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT

  • Doświadczenie w pracy z Dockerem

  • Znajomość tematyki e-commerce

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność samoorganizacji, planowania, pracy zespołowej

  • Znajomość technologii front-end (HTML, CSS, JavaScript, Knockout.js)

  • Certyfikat Magento Certified Developer Plus

  • Doświadczenie w pracy z Code Review

  • Doświadczenie w pracy z PIM (Akeneo lub Pimcore)

  • Wykształcenie w zakresie technologii informatycznych lub podobnych

To oferujemy

  • Stabilną, pracę w kreatywnym, ambitnym zespole

  • Elastyczne godziny pracy; dopasujemy Twój grafik tak, byś spełniał się zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym – rozumiemy, że nie samą pracą żyje człowiek

  • Pracę stacjonarną w Warszawie, w modelu mieszanym lub zdalną

  • Pracę na cały etat lub pół – to zależy od Ciebie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Rodzaj oprogramowania i sprzętu nie stanowi problemu – jesteśmy elastyczni

  • Pracę przy kompleksowych projektach na każdym etapie realizacji (od strategii, przez projekt, wdrożenie, badanie skuteczności, modyfikacje)

  • Imprezy integracyjne

  • Dalsze i dokładne warunki zatrudnienia omówimy na spotkaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Alpaca Studio

Jesteśmy omnichannelową agencją marketingową, która łączy w sobie kompetencje studia kreatywnego, firmy konsultingowej i software house’u.

Realizujemy zintegrowaną obsługę opartą o przemyślaną strategię, pomysłową kreację, nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości produkcję. Jesteśmy nastawieni na osiąganie konkretnych rezultatów biznesowych dla naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy