Oferta pracy

Backend .NET Developer

Wirtualna Polska Media S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Do naszego dynamicznie rozwijającego się Departamentu Systemów Wewnętrznych poszukujemy Backend.Net Developera na poziomie Mid/Regular.

  • Zajmujemy się rozwojem, utrzymaniem oraz integracją „szeroko” pojętych systemów wewnętrznych głównie z obszaru Back Office. Świadczymy usługi dla klienta wewnętrznego.

  • Zakres obowiązków:

  • rozwój i utrzymanie systemu klasy BPMS (odpowiedzialność za główne komponenty logiki biznesowej);

  • rozwój i utrzymanie aplikacji w technologii .NET Framework / .NET Core (narzędzi wspierających utrzymywanie systemów powierzonych naszej opiece oraz realizujących integracje między systemami i monitorującymi ich poprawność);

  • rozwój i utrzymanie rozwiązań opartych o MS SQL Server (SSRS, w mniejszym stopniu SSIS);

  • tworzenie dokumentacji projektowo-wdrożeniowej;

  • tworzenie testów jednostkowych.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość i umiejętność programowania w języku C#;

  • znajomość platformy .NET Framework >= 4.6;

  • znajomość platformy .NET Core >= 3.0;

  • znajomość jednego z ORM-ów (np. EntityFramework);

  • znajomość zasad czystego kodu i wzorców projektowych oraz architektonicznych;

  • znajomość zagadnień związanych z tworzenia mikrousług;

  • dobra znajomość platformy MS SQL Server oraz języka T-SQL;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w refaktoryzacji;

  • doświadczenie z narzędziami CI/CD AzureDevOps.

To oferujemy

  • atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie;

  • pracę hybrydową w jednej z lokalizacji [Gdańsk lub Warszawa];

  • uznanie i docenianie efektów i jakości pracy;

  • otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły – masz realny wpływ na kształt tworzonych rozwiązań, m.in. poprzez proponowanie i wdrażanie własnych pomysłów;

  • pakiet benefitów – sam/a decydujesz z jakiego benefitu chcesz skorzystać.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Cześć! Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy