Backend .NET Developer

Asseco Business Solutions S.A.

  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Adama Branickiego 13

Wilanów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL (od 2012 wzwyż)

  • C#

Mile widziane

  • Angular 2+

  • Clarion

O projekcie

Dołącz do doświadczonego zespołu programistów Asseco Business Solutions, który pracuje nad rozwojem istniejących aplikacji pakietu Asseco Wapro ERP. Z naszych flagowych produktów, korzystają już dziesiątki tysięcy użytkowników biznesowych.

Dołączając do nas poznasz różnicę pomiędzy tworzeniem małych aplikacji a rozbudową gotowego produktu oraz zdobędziesz doświadczenie, jak pisać aplikacje zintegrowane lub rozłączne aby działały niezawodnie w różnych środowiskach.

Będziesz zaangażowany w projektowanie rozwiązań i optymalizowanie naszego systemu pod kątem większej wydajności, wsparcie wdrożeń i diagnozowanie problemów.

Nie szukamy specjalisty w jednej dziedzinie, ale kogoś kto, oprócz projektowania i wytwarzania nowych funkcjonalności, potrafi zaprojektować bazę danych, zaproponować nowe rozwiązania czy też technologie, ale również uporać się z błędem w kodzie zgłoszonym na support.

Pracujemy w kameralnym zespole, który ceni zaangażowanie, nieformalną atmosferę oraz chętnie dzieli się wiedzą.

Aplikuj i buduj swoje doświadczenia razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji WinForms (klient-serwer, baza MS SQL Server).

  • Integracja i wymiana danych z aplikacjami i/lub systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi (SOAP, REST)

  • Optymalizacja wydajności realizowanych zmian

Nasze wymagania

  • Doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem C#/ T-SQL

  • Doświadczenie w realizacji bazodanowych projektów informatycznych

  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację zadań

  • Chęć podejmowania własnych inicjatyw wpływających na atrakcyjność produktów

  • Umiejętność stosowania obiektów typu procedury składowane/funkcje

  • Znajomość technologii WEB (np. Angular)

  • Znajomość środowiska Clarion

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • firmowe przyczepy kempingowe (Włochy/Chorwacja)