Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Backend PHP developer

Friendly Solutions Corp.O firmie

7 00012 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Szukamy doświadczonego programisty, który wesprze nasz obecny zespół developerów. Będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za tworzenie, projektowanie, integrowanie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności, systemów oraz produktów zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów oraz za utrzymanie i rozwijanie bieżących rozwiązań.

Dla firm, z którymi współpracujemy od lat, projektujemy i dostarczamy produkty oraz usługi ‘szyte na miarę’. Przede wszystkim oprogramowanie CRM, aplikacje webowe i mobilne (Android, iOS).

Nasz stack:

● PHP (Laravel)

● MySQL

● Angular

● Selenium

Nasze wymagania

Minimum, którego oczekujemy:

● Dobra znajomość PHP 7 (np. wyrażenia regularne)

● Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu backendów aplikacji internetowych

● Znajomość Laravel Framework 5+

● Znajomość MySQL

● Łatwość w czytaniu i przemieszczaniu się po obszernej bazie kodu

● Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie ze zrozumieniem

KANDYDATURY NIE SPEŁNIAJĄCE POWYŻSZYCH WYMAGAŃ NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Mile widziane:

● Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, samodzielność i komunikatywność

● Znajomość Jira

● Umiejętność analizy i optymalizacji zapytań MySQL

● Doświadczenie w tworzeniu web scraperów/botów

- Znajomość Selenium WebDriver

- Podstawowa znajomość JavaScript i CSS

- Umiejętność posługiwania się Dev Tools w przeglądarce (DOM)

Z uwagi na pracę dla klientów znajdujących się w różnych strefach czasowych oczekujemy przynajmniej okazjonalnej dyspozycji (w razie potrzeby) w godzinach południowych.

To oferujemy

  • Współpracę z firmą z ponad 16-letnim stażem na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Pracę zdalną

  • Pracę na pełen etat

  • Wsparcie w podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w młodym i otwartym zespole ludzi nastawionych na rozwój

  • Kontrakt B2B lub Umowę zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy