Logo Pracuj.pl

Backend Web Developer

Symfonia Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 5+

  • Rest API

  • Symfony

  • Git

  • Jenkins

  • RabbitMQ

  • Linux

  • Elasticsearch

  • Docker

O projekcie

Firma Cloud Planet sp. z o.o. będąca częścią Grupy Symfonia (IT, software) jest operatorem systemu szybkafaktura.pl, wspomagającego prowadzenie działalności gospodarczej mikro i małych firm. Posiadamy wysokie kompetencje w tworzeniu i utrzymaniu rozwiązań IT dla Klientów. Realizujemy również projekty dedykowane w oparciu o nasz system w modelu whitelabel dla banków. Grupę Cloud Planet tworzą osoby mające wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług informatycznych na rynku B2B jak również B2C.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie backendu (Rest API, serwisy, usługi, struktury bazodanowe) dla nowych funkcjonalności systemu (przyjazny system klasy ERP dostarczany jako SaaS dla małych i średnich przedsiębiorców)
  • Integracje systemu z systemami bankowymi oraz partnerskimi
  • Ścisła współpraca z analitykiem oraz zespołem testów, w tym testerem ds. bezpieczeństwa SI
  • Udział w tworzeniu i konfiguracji środowisk w oparciu o Docker

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji internetowych,
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5+ (piszemy aktualnie w 8.x), mile widziana praca we frameworkach Symfony (obecnie mamy 5.4) lub pokrewnych
  • Znajomość wzorców projektowych, JSON, restAPI
  • Znajomość środowiska Linux
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów i podatności
  • Mile widziana znajomość ELK (głównie Elasticsearch)
  • Mile widziane doświadczenie z konteneryzacją (Docker)

Podział czasu pracy

5%

spotkania

85%

rozwój aplikacji

10%

rozwój własny/doskonalenie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

20

Tak pracujemy

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • pair programming
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Symfonia Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania dla biznesu, firmą software'ową z ambicjami i jasną ścieżką rozwoju w kierunku rozszerzania oferty rozwiązań chmurowych.

Backend Web Developer, Lublin