Oferta pracy

Backend Web Developer (.NET)

WEB BESPOKERSO firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim Jesteśmy

Web Bespokers jest działającą na rynku międzynarodowym firmą programistyczną. Zajmujemy się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem aplikacji webowych. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań szytych na miarę, idealnie dopasowanych do oczekiwań klienta oraz obsługa klienta dająca mu poczucie komfortu i wyjątkowości.

Tworzymy zespół w atmosferze szacunku, szczerości i wzajemnego zaufania. Działamy odpowiedzialnie, transparentnie, w sposób zorganizowany, służąc sobie wzajemnie pomocą i wyrozumiałością. Dbamy o zapewnienie komfortowych warunków pracy; pracujemy zdalnie, unikamy stresu i pracy pod presją czasu, szanujemy czas wolny.

praca zdalna

Jakie obowiązki będziesz realizować?

  • tworzenie i wdrażanie projektu nowoczesnej aplikacji biznesowej dla jednego z naszych kluczowych klientów ze Stanów Zjednoczonych, zgodnie ze specyfikacją biznesową i techniczną,
  • uczestnictwo w pełnym cyklu wytwarzania produktu: analiza wymagań, projektowanie, szacowanie, tworzenie kodu źródłowego i testowanie powstających funkcjonalności,
  • odpowiedzialność za kod,
  • analiza możliwych rozwiązań i sugerowanie podejścia do realizacji określonych celów projektowych,
  • uczestnictwo w doborze technologii do rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania,
  • współpraca z klientem i zespołem (projekty zorganizowane przez Project Managera, konwersacja pisana i połączenia głosowe, codzienne stand-upy z zespołem),
  • procesy projektowe oparte na metodologii Agile,
  • praca całkowicie zdalna (nie wymagamy stawiennictwa w biurze firmy w czasie rekrutacji, jak również w czasie współpracy).

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która:

  • jest dyspozycyjna w pełnym wymiarze, potrafi i chce pracować zdalnie,
  • posiada minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego przy tworzeniu aplikacji webowych,
  • bardzo dobrze zna C# (.NET),
  • zna obsługę systemu kontroli wersji Git i posiada umiejętność jego praktycznego wykorzystania,
  • posiada umiejętność pisania solidnego, czystego i dobrej jakości kodu,
  • posiada umiejętność analitycznego myślenia,
  • jest lojalna, odpowiedzialna, cechuje ją samodyscyplina i samodzielność,
  • posiada umiejętność poprawnej, rzeczowej, logicznej i kulturalnej komunikacji,
  • jest terminowa, potrafi umiejętnie zarządzać czasem i ryzykiem,
  • zna język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację pisaną i mówioną,
  • jest zmotywowana i chętna do nauki.

Mile widziane:

  • znajomość PHP (Laravel),
  • znajomość JavaScript,
  • doświadczenie w pracy z anglojęzycznym klientem biznesowym.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • pracujesz w 100% zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie,
  • Twój czas pracy jest elastyczny,
  • współpracujesz z małym, młodym i przyjaznym zespołem, otwartym na Twoje pomysły i sugestie,
  • jesteśmy na etapie intensywnego rozwoju, a Twoja praca będzie miała realny wpływ na dalszy rozwój firmy,
  • pracujesz na najnowszych technologiach i narzędziach, uczestnicząc w projektach IT dla klientów z USA, Kanady, Europy Zachodniej i Australii,
  • otrzymujesz pełne zaufanie, samodzielność i swobodę w działaniu/podejmowaniu decyzji,
  • pracujesz z zespołem, który chętnie zaoferuje Ci swoje wsparcie merytoryczne i praktyczne,
  • oferujemy różne formy współpracy, dostosowane do Twoich potrzeb (umowa zlecenie, kontrakt B2B),
  • otrzymujesz rynkowe wynagrodzenie, które uzależnione jest od Twoich doświadczeń i umiejętności.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy