Oferta pracy

Backup and Archive Senior Specialist

ING Tech PolandO firmie

  • Zajęcza 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

ING Tech Poland

Zajęcza 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój produktu

  • Utrzymanie

Nasze wymagania

  • Masz bardzo dobrą znajomość systemu operacyjnego Linux,

  • Masz bardzo dobrą znajomość systemu operacyjnego Windows,

  • Masz dobrą znajomość środowiska IT Backup ze szczególnym uwzględnieniem Commvault.

Mile widziane

  • Dobra znajomość EMC Isilon i / lub EMC ECS,

  • Programowanie w języku Python, Powershell lub JavaScript,

  • Znajomość VMWare VRA VRO.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

W ING Tech Poland i grupie ING kierujemy się zwinnym podejściem i sposobem myślenia. W codziennej pracy używamy elastycznych platform, takich jak Scrum i Kanban. Jesteśmy innowacyjni i ufamy ludziom, z którymi współpracujemy. Szeroka autonomia naszych pracowników stymuluje motywację i kreatywność, co pozwala nam dostosować się do zmieniających się wymagań partnerów biznesowych. Małe jednostki zwane drużynami stanowią trzon naszej organizacji. Mają jasną wizję produktów, samodzielnie pokonują wyzwania i bazują na współpracy zespołu, opracowują najbardziej elastyczny i efektywny sposób pracy.