Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Badacz ilościowy

SW RESEARCH sp. z o.o.

4 8006 300 brutto / mies.
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jarosława Dąbrowskiego 64A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie narzędzi badawczych do badań ilościowych

  • Przeprowadzanie analiz i prezentacja wyników

  • Opracowywanie raportów z badań

  • Programowanie kwestionariuszy online

  • Przygotowywanie zbiorów danych w ustalonych formatach

  • Kontakt z Klientem podczas realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia jako badacz, analityk danych lub kierownik projektu w agencji badawczej lub w dziale badawczym po stronie Klienta lub w instytucie naukowym, np. na uczelni

  • Wykształcenie związane z badaniami rynku i opinii (np. socjologia, psychologia, marketing, metody ilościowe)

  • Obsługa programu SPSS co najmniej na poziomie średnio zaawansowanym

  • Umiejętność pisania raportów z badań w formie prezentacji Power Point

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (cały etat)

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole

  • Szybki rozwój w ramach obranej ścieżki kariery

  • Szkolenia z zakresu technik analizy danych

  • Udział w publikacjach z możliwością prezentowania własnych analiz i umieszczania komentarzy eksperckich

O nas

Nowoczesna agencja badawcza specjalizująca się w badaniach online (CAWI). Lider rynku wśród agencji realizujących wywiady na panelu badawczym.