Oferta pracy

Badacz – R&D Chemist

Teknos Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miejsce pracy: Gdynia

Teknos jest globalną firmą, która prowadzi działalność w branży powłok w ponad 20 krajach w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Zatrudnia 1800 osób, a jej roczna wartość sprzedaży netto wynosi około 408 mln euro. Teknos należy do czołowych dostawców powłok przemysłowych i ma ugruntowaną pozycję w sektorach sprzedaży detalicznej i powłok do zastosowań architektonicznych. Założone w 1948 roku przedsiębiorstwo jest jedną z największych rodzinnych firm w Finlandii. Celem firmy jest uczynić świat trwalszym, oferując zaawansowane technicznie farby i powłoki, które zapewniają długotrwałą ochronę. W firmie Teknos zawsze nawiązujemy bliską współpracę z klientami. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest personel, dlatego opieramy naszą kulturę korporacyjną na rodzinnych wartościach, uważnie słuchamy wszystkich pracowników i zachęcamy ich do podejmowania inicjatywy. Naszym celem jest wykorzystać olbrzymi potencjał wykwalifikowanego personelu do tworzenia nowych rozwiązań dla klientów. W ostatnich latach nasza firma dynamicznie się rozrosła, a obecnie realizujemy strategię dalszego intensywnego rozwoju. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Badacz – R&D Chemist do naszego Laboratorium Badawczo-Rozwojowego w Gdyni.

Zakres zadań i obowiązków:

  • opracowywania nowych wyrobów i modyfikacja istniejących
  • wdrażanie wyrobów do produkcji wraz z optymalizacją procesów produkcyjnych
  • prowadzanie działań korygujących dla bieżących produkcji
  • wykonywanie badań, prowadzanie testów aplikacyjnych i terenowych opracowanych wyrobów
  • poszukiwanie, badanie i wprowadzanie nowych surowców
  • dokumentowanie prac w systemie IT

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • preferowane doświadczanie w zakresie formułowania farb, lakierów, szpachli itp.
  • znajomość procesów produkcyjnych w obszarze wytwarzania farb
  • znajomość metod badawczych farb i powłok
  • umiejętność przenoszenia procesów laboratoryjnych na skalę produkcyjną
  • znajomość metod aplikacyjnych wyrobów malarskich (dodatkowym atutem będą praktyczne umiejętności w tym zakresie)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość systemów IT do zarządzania projektami, produkcją, a także rozwiązań usługi Office365

Oferujemy:

  • Pracę, która ma znaczenie: działamy jako zespół i wspólnie osiągamy wyznaczone cele
  • Dobrą atmosferę w silnie zmotywowanym i wykwalifikowanym zespole, który w swojej pracy kieruje się wartościami
  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji, m.in. w trakcie szkoleń zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych
  • Świadczenia pozapłacowe: Pakiet medyczny oraz socjalny
  • Bezpieczne warunki pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji do 12 sierpnia 2020 r. klikając w przycisk aplikowania

W przypadku aplikowania do nas załącz następujące oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w niniejszym dokumencie przez Teknos sp. z o.o. w Warszawie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy