Oferta pracy

Bankier ds. Bankowości Hipotecznej (kanał pośrednicy)

ALIOR BANK

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie oraz budowanie relacji z pośrednikami finansowymi

  • kompleksowa obsługa wniosków kredytowych od pośredników finansowych

  • sprzedaż kredytów hipotecznych poprzez kanał pośredników finansowych

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • dbałość o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta i pośrednika zgodnie z wymaganiami Banku

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie we współpracy z pośrednikami w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych (min. 1 rok)

  • dobrze znasz produkt jakim jest kredyt hipoteczny

  • dobrze orientujesz się w ofercie banków konkurencyjnych, działających na lokalnym rynku

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji

  • możliwość współpracy z pośrednikami finansowymi przy realizacji sprzedaży kredytów hipotecznych

  • szkolenia wprowadzające i rozwijające kompetencje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop