Bankier ds. Sprzedaży Telefonicznej

ALIOR BANKO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 09 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna sprzedaż produktów bankowych dla potencjalnych, jak i aktualnych klientów Alior Banku

  • procesowanie dokumentów związanych z umowami kredytowymi

  • finalizowanie wniosków złożonych przez klienta

  • dbanie o najwyższe standardy jakości obsługi

  • organizowanie pracy własnej w sposób gwarantujący efektywne wykonywanie zadań

Nasze wymagania

  • jesteś nastawiona/ny na wyzwania i rozwój w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce

  • chcesz być najlepsza/y i pracować z najlepszymi w branży

  • cechuje Cię otwartość na wyzwania i cenisz sobie zdrową równowagę między pracą, a życiem osobistym (bo nie samą pracą żyje człowiek) :)

  • masz swobodę wypowiedzi i wysoką kulturę osobistąpotrafisz nawiązywać, budować i utrzymywać długofalowe relacje z Klientami

  • masz co najmniej średnie wykształcenie

  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej/telefonicznej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • jeden z najlepszych na rynku systemów premiowych - bez górnych limitów

  • jasne cele, których realizacja umożliwi Ci awans według określonej ścieżki kariery (aż 3 szczeble awansu w ramach Zespołu)

  • szerokie możliwości rozwoju w strukturach Banku (szkolenia)

  • pracę w przyjaznych i komfortowych warunkach wśród osób pasjonujących się sprzedażą - tak jak Ty!

  • możliwość zdrowej rywalizacji - liczne konkursy wewnętrzne

  • wsparcie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej/trenerskiej, kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje