Oferta pracy

Bankier Klienta Biznesowego

ALIOR BANK

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym (do 5 mln PLN obrotu rocznego),

  • aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych (do 5 mln PLN obrotu rocznego),

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi,

  • kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie we współpracy z Klientami Biznesowymi (do 5 mln PLN obrotu rocznego) w banku,

  • dobrze znasz zagadnienia związane z funkcjonowaniem mikroprzedsiębiorstw, w tym rozliczających się w formie KPIR,

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży w bankowości poparte sukcesami sprzedażowymi,

  • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,

  • dobrze znasz produkty bankowe dedykowane Klientom Biznesowym (ze szczególnym uwzględnieniem produktów kredytowych),

  • jesteś nastawiona/ny na realizację celów,

  • posiadasz wykształcenie średnie (wykształcenie ekonomiczne jako dodatkowy atut).

To oferujemy

  • możliwości rozwoju w sprzedaży i obsłudze produktów dedykowanych dla Klienta Biznesowego

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji

  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop