Logo Pracuj.pl

Bankier Klienta Biznesowego

ALIOR BANKO firmie

  • Głogów
    Głogów, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Przedsiębiorcom (do 5 mln PLN obrotu rocznego)
  • Aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
  • Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży w bankowości,
  • Posiadasz umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami,
  • Charakteryzuje Cię znajomość produktów bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym (ze szczególnym uwzględnieniem produktów kredytowych),
  • Posiadasz znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem mikroprzedsiębiorstw,
  • Umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
  • Jesteś nastawiony na realizację celów,
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • Atmosfera wzajemnego wsparcia i współpracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i konkurencyjnej rynkowo premii sprzedażowej, (gdzie realna do osiągnięcia kwota to 60% wynagrodzenia podstawowego)
  • Obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia,
  • Programy motywacyjne tj. Platynowy Bankier,
  • Unikalny i nowoczesny program Onboardingowy,
  • Szeroki zakres benefitów pracowniczych,
  • Oferty produktowe dla Pracowników z atrakcyjnymi warunkami,
  • Program poleceń pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Dzięki współpracy z nami:

  • Poznasz zasady działania produktów bankowych.
  • Zdobędziesz doświadczenie w bankowości, co pozwoli Ci na dalszy rozwój w tej branży.
  • Poszerzysz umiejętności komunikacji z ludźmi.
  • Zyskasz wiedze i doświadczenie w wykorzystaniu technik sprzedaży.

Bankier Klienta Biznesowego, Głogów