Logo Pracuj.pl

Bankier Klienta Biznesowego

ALIOR BANKO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym (do 5 mln PLN obrotu rocznego),
  • aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych (do 5 mln PLN obrotu rocznego),
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi,
  • kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie we współpracy z Klientami Biznesowymi (do 5 mln PLN obrotu rocznego) w banku,
  • dobrze znasz zagadnienia związane z funkcjonowaniem mikroprzedsiębiorstw, w tym rozliczających się w formie KPIR,
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży w bankowości poparte sukcesami sprzedażowymi,
  • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
  • dobrze znasz produkty bankowe dedykowane Klientom Biznesowym (ze szczególnym uwzględnieniem produktów kredytowych),
  • jesteś nastawiona/ny na realizację celów,
  • posiadasz wykształcenie średnie (wykształcenie ekonomiczne jako dodatkowy atut).

To oferujemy

  • możliwości rozwoju w sprzedaży i obsłudze produktów dedykowanych dla Klienta Biznesowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Bankier Klienta Biznesowego, Toruń