Oferta pracy
ZPT-3204

Bankier Klienta Biznesowego

ALIOR BANK

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym (do 5 mln PLN obrotu rocznego),

  • aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych (do 5 mln PLN obrotu rocznego),

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi,

  • kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie we współpracy z Klientami Biznesowymi (do 5 mln PLN obrotu rocznego) w banku,

  • dobra znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem mikroprzedsiębiorstw, w tym rozliczających się w formie KPIR,

  • doświadczenie w sprzedaży w bankowości poparte sukcesami sprzedażowymi,

  • umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi,

  • dobra znajomość produktów bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym (ze szczególnym uwzględnieniem produktów kredytowych),

  • nastawienie na realizację celów,

  • wykształcenie wyższe (wykształcenie ekonomiczne jako dodatkowy atut).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,

  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje

Dzięki współpracy z nami:

  • Poznasz zasady działania produktów bankowych.

  • Zdobędziesz doświadczenie w bankowości, co pozwoli Ci na dalszy rozwój w tej branży.

  • Poszerzysz umiejętności komunikacji z ludźmi.

  • Zyskasz wiedze i doświadczenie w wykorzystaniu technik sprzedaży.