Bankier Klienta

ALIOR BANK

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale banku,

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,

  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi,

  • obsługa transakcyjna.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w oddziale banku,

  • masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów poparte sukcesami,

  • dobrze znasz produkty bankowości detalicznej,

  • potrafisz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,

  • jesteś nastawiona/ny na realizację celów,

  • jesteś ambitna/ny i chcesz się rozwijać,

  • posiadasz minimum średnie wykształcenie.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,

  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje