Logo Pracuj.pl

Bankier Klienta - Specjalność Produkty Hipoteczne

ALIOR BANKO firmie

  • Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów hipotecznych i innych produktów detalicznych w oddziale banku
  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi

Nasze wymagania

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych
  • dobrze znasz produkty hipoteczne i inne produkty bankowości detalicznej
  • posiadasz doświadczenie w bezpośredniej pracy z developerami (mile widziane uczestnictwo w targach mieszkaniowych)
  • aktywnie pozyskujesz Klientów
  • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami
  • jesteś nastawiona/ny na realizację celów i nie lubisz monotonii
  • jesteś ambitna i chcesz się rozwijać
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • szkolenia pozwalające rozwijać kompetencje miękkie i twarde
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Bankier Klienta - Specjalność Produkty Hipoteczne, Kędzierzyn-Koźle