Bankier Klienta - Specjalność Produkty Hipoteczne

ALIOR BANK

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów hipotecznych i innych produktów detalicznych w oddziale banku

  • aktywne pozyskiwanie Klientów

  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi

Nasze wymagania

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych

  • dobrze znasz produkty hipoteczne i inne produkty bankowości detalicznej

  • posiadasz doświadczenie w bezpośredniej pracy z developerami (mile widziane uczestnictwo w targach mieszkaniowych)

  • aktywnie pozyskujesz Klientów

  • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami

  • jesteś nastawiona/ny na realizację celów i nie lubisz monotonii

  • jesteś ambitna i chcesz się rozwijać

  • posiadasz minimum średnie wykształcenie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji

  • szkolenia pozwalające rozwijać kompetencje miękkie i twarde

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje