Logo Pracuj.pl

Bar Manager - The ROOF

Ghelamco PL 17 sp. z o.o. Hotel S.K.A.O firmie

Ghelamco PL 17 sp. z o.o. Hotel S.K.A.

rondo Daszyńskiego 2

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Baru odpowiedzialna będzie za zarządzanie zlokalizowanym na 21 piętrze Barem The ROOF. Pragniemy, aby nasz Bar Manager poza, zawiadowaniem pracą zespołu, był gospodarzem baru, w którym panuje wyjątkowa, nieformalna i swobodna atmosfera.

ZADANIA:

- budowanie relacji z gośćmi baru w celu identyfikacji potrzeb i spełniania oczekiwań

- zapewnienie standardów operacyjnych Baru The ROOF

- tworzenie i aktualizowanie karty drinków i koktajli, zgodnie ze zmieniającymi się trendami

- zarządzanie zespołem, w tym udział w procesach rekrutacji, szkolenia, wyznaczania celów, oceny pracowników

- koordynacja procesu zamówień, racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką magazynową

- kontrola kosztów oraz planowanie i nadzorowanie procesów związanych z organizacją pracy

- zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz działu oraz z pozostałymi działami hotelowymi

- wsparcie wszelkich projektów mających na celu realizację założeń budżetowych

Nasze wymagania

- udokumentowane, minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w renomowanym barze

- łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, otwartość i swoboda komunikacji

- kreatywność, elastyczność i optymizm

- wysoka kultura osobista

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzania zespołem

- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania sytuacji problemowych

- sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

- biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz obrotów baru (prowizja od sprzedaży)
  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze
  • Konkurencyjny pakiet benefitów, w tym atrakcyjne stawki pracownicze na pobyt w hotelach sieci IHG Hotels & Resorts na całym świecie
  • Wyjątkową lokalizację w sercu biznesowej części Woli przy stacji metra Rondo Daszyńskiego
  • A przede wszystkim świetną atmosferę w otwartej organizacji!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • posiłki w restauracji pracowniczej

Dwa nowo otwarte hotele: Crowne Plaza Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express Warsaw – The HUB, zlokalizowane w samym sercu stolicy, dają niepowtarzalną szansę dołączenia do zespołu odpowiedzialnego za wprowadzenie marki Crowne Plaza oraz ugruntowanie pozycji Holiday Inn Express na polskim rynku.

Każdy z hoteli sieci IHG Hotels & Resorts cechuje wyjątkowy charakter i niepowtarzalna atmosfera, a nasi pracownicy zapewniają obsługę na najwyższym poziomie.

Bar Manager - The ROOF, rondo Daszyńskiego 2, Wola, Warszawa