Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barber - Fryzjer Męski

SAJMONS BARBERSHOP

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, Jeden dzień wolny w tygodniu (nie licząc niedziel) oraz jedna wolna sobota w miesiącu
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:prowizja

Inwalidów Wojennych 4

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • Strzyżenie oraz stylizacja męskiego zarostu (broda , wąsy)

  • Strzyżenie oraz stylizacja fryzur męskich

  • Prowadzenie własnego grafiku klientów (booksy.com)

Nasze wymagania

  • Minimalne Doświadczenie w branży fryzjerstwa męskiego

  • Kultura osobista

  • Punktualność

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (prowizja od klienta)

  • Elastyczny grafik

  • Możliwość dogadania sie w każdej kwestii

  • Praca w młodym , wyluzowanym zespole

  • Praca od zaraz

  • Stała baza klientów

O nas

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami w dziedzinie barberingu. Naszą kadrę zasila silne trio, młodych mistrzów nożyczek. Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm i całkowite oddanie się oczekiwaniom klientów. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach oraz sprzęcie. Nasze umiejętności są poparte licznymi szkoleniami z zakresu fryzjerstwa oraz wykształceniem w tym kierunku. Korzystamy z witryny booksy.com poprzez co klienci mają łatwy dostęp do naszego grafiku i umówienia sie w wybranym terminie.