Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barista / Baristka - Pracownik kawiarni

COFIX POLSKA sp. z o.o.

19,7022,70 brutto / mies.
  • Mszczonowska 3, Janki (pow. pruszkowski)
    Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 20
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, Elastyczny grafik. Praca w godzinach otwarcia galerii handlowej.
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:napiwki

Mszczonowska 3

Janki (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami

  • przygotowywanie potraw oraz napojów

  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

  • obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z gastronomią

  • dyspozycyjność - otwartość na pracę zmianową

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich szybkiego uzupełnienia)

To oferujemy

  • umowę zlecenie (barista 19,7 zł/ kierownik zmiany 22,7 zł)

  • kawę bez ograniczeń oraz 2 posiłki w trakcie zmiany

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie

  • pełne przeszkolenie niezbędne do pracy

  • pracę w młodym zespole, w fajnej atmosferze

  • szansę na rozwój i szybką ścieżkę kariery

O nas

COFIX jest międzynarodową siecią kawiarni działającą od 2013 roku i posiadającą łącznie ponad 400 lokali w pięciu krajach oraz prowadzącą przygotowania do uruchomienia kolejnych rynków. Około 90% wszystkich kawiarni jest prowadzona przez partnerów. W Polsce COFIX zaprosił pierwszych gości do swojego lokalu w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 16 w czerwcu 2020 roku. Obecnie posiadamy 11 lokali oraz kilka kolejnych jest na etapie uruchamiania. W planach mamy otworzyć ponad 100 kolejnych lokali do końca 2025 roku.