Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barista - pracownik kawiarni

BROMBERG KAFFEE Przemysław Zgarda

  • Gdańska 16, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Gdańska 16

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

OPIS STANOWISKA

- profesjonalna obsługa Gości odwiedzających naszą Palarnie

- parzenie kawy, przygotowywanie herbaty i innych napojów

- doradztwo w zakresie smaków

- dbanie o czystość kawiarni

- obsługa sklepu oraz klientów biznesowych

Nasze wymagania

WYMAGANIA

- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

- łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji

- zaangażowania i chęć rozwoju

- znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- dodatkowym atutem będzie wiedza na temat gatunków kawy oraz technik jej przyrządzania i umiejętności alternatywnych sposobów parzenia kawy.

To oferujemy

OFERUJEMY

-ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

-umowę zlecenie pozwalającą łączyć różne aktywności życiowe lub umowa o pracę

- szkolenia i warsztaty poszerzające wiedzę o kawie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość dostosowania godzin pracy

- możliwość rozwoju i awansu

O nas

Palarnia Kawy Bromberg Kaffee to lokalna firma, która nawiązuje do tradycji rzemiosła z lat 20, Dysponujemy dwiema kawiarniami stacjonarnymi oraz dwiema mobilnymi kawiarniami w postaci replik aut z lat 20 zaaranżowanych na styl rustykalny, zagospodarowanymi we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty baristyczne. Specjalizujemy się również w obsłudze event’ów, wydarzeń zamkniętych, imprez masowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób, które będą dzielić z nami pasję do kawy.

Otwieramy miejsce, którym będzie głośno w całej Polsce. Palarnia kawy połączona z kawiarnią w której goście będą mogli obserwować na żywo proces wypalania kawy,napić się kawy wykonanym na najlepszym sprzęcie dostępnym na rynku, zakupić produkty z naszego regionu oraz naprawić ekspres ponieważ posiadamy na miejscu serwis.