COSTA COFFEE POLSKA SA

Barista Senior

COSTA COFFEE POLSKA SAO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielnie prowadzenie zmiany (otwarcie/zamknięcie kawiarni – zmiany jednoosobowe)

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych na swojej zmianie

  • Bycie specjalistą i autorytetem w dziedzinie kawy – ale bez obaw, najpierw zaczniemy od szkolenia i pomożemy Ci zdobyć wiedzę o kawie

  • Troska o wizerunek swojego miejsca pracy poprzez dbałość o standardy i czystość w kawiarni

Nasze wymagania

  • Samodzielność i odpowiedzialność za swoje stanowisko pracy (mile widziane doświadczanie w prowadzeniu zmiany)

  • Nastawienie na realizację celów i wskaźników biznesowych

  • Zaangażowanie, entuzjazm i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Chęci do odkrywania świata kawy i rozwoju swoich umiejętności

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami

  • Wyjątkowo pozytywną atmosferę pracy, której nie da się opisać – musisz to poczuć :)

  • Mistrzowskie szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy

  • Możliwość rozwoju kariery na Twój własny, indywidulany sposób

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • system premiowy

  • program jubileuszowy

Jesteśmy największą marką kawową na polskim rynku, a od 2019 roku jesteśmy częścią jednej z największych firm na świecie – The Coca-Cola Company. Posiadamy ponad 140 kawiarni w całej Polsce, w których codziennie serwujemy tysiące kubków wyjątkowej kawy przygotowywanej przez naszych mistrzowskich Baristów. I choć ze względu na pandemię w tym momencie możemy serwować kawę wyłącznie na wynos, to już z tęsknotą czekamy na pełny powrót do kawiarni tętniących życiem i gwarem Gości – jak zwykle to bywało. Wierzymy, że to nastąpi lada moment!

Szczególnie, że w tym świętujemy nasze 50 urodziny, które celebrujemy wspólnie z naszymi Pracownikami i Gośćmi. Bo razem tworzymy wyjątkowy zespół, który od 50 lat z pasją i odwagą kreuje naszą markę! Możesz tworzyć ją z nami – dołącz do nas! 😊

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje