Barista Senior

COSTA COFFEE POLSKA SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia, w tym rozliczanie kasy fiskalnej

  • Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów

  • Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)

  • Zapewnianie dostępności produktów do sprzedaży na zmianie

  • Dbałość o przestrzeganie standardów Costa i zapewnienie naszym Gościom pozytywnych wrażeń z wizyty w kawiarni

  • Dbanie o czystość w kawiarni, m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia

  • Uzupełnianie podstawowych dokumentów na zmianie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu lokalu do otwarcia i zamknięcia

  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi – z gościem i zespołem

  • Gotowość do współpracy w elastycznych godzinach – w systemie zmianowym, we wczesnych godzinach porannych , późnych wieczornych lub w weekendy i święta

  • Chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy – o kawie, naszych produktach oraz standardach

  • Odwaga do podejmowania nowych zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami

  • Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać

  • Szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy

  • System premiowy uzależniony od wyników Twojej kawiarni

  • Dofinansowanie do urlopu i kartę przedpłaconą na przedświąteczne zakupy

  • Kartę sportową, możliwość rozszerzenie prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenie grupowe dla chętnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • system premiowy

  • program jubileuszowy

Jesteśmy największą marką kawową na polskim rynku. Posiadamy ponad 130 kawiarni w całej Polsce, gdzie codziennie serwujemy tysiące kubków wyjątkowej kawy przygotowywanej przez naszych wyjątkowych Baristów. Stanowimy zgrany zespół – z pasją do kawy i odwagą do działania. Ciepło bije nie tylko z kubka naszej kawy, ale od każdego z nas, a zaufanie, jakim się obdarzamy sprawia, że zawsze możemy na siebie liczyć.

Rok 2021 jest dla nas szczególnie wyjątkowy, ponieważ świętujemy 50 urodziny- od 50 lat z pasją i odwagą kreujemy naszą markę! Możesz tworzyć ją z nami – dołącz do nas! 😊

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje