Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barista

VietMama sp. z o.o.

18,3025,00 brutto / godz.
  • Chmielna 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 14 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Chmielna 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zamówień

  • przygotowywanie herbaty Bubble Tea

  • dbanie o porządek i czystość w lokalu

Nasze wymagania

  • Kogo szukamy?

  • osoby z choćby minimalnym doświadczeniem w gastronomii i szukającej pracy na dłużej

  • osoby, która nie boi się pracować

  • osoby z wysokim poziomem kultury osobistej - uprzejmość i uśmiech to podstawa!

  • osoby dyspozycyjne - jeśli chcesz wypracować dużo godzin, to jest właśnie miejsce dla Ciebie!

  • osoby płynnie mówiące po polsku

  • osoby posiadającej ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

Jak zatrudniamy i jak płacimy?

- formy zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę (pełny etat, ¾ etatu, pół etatu)

- stawka wyjściowa - 18,30zł/h brutto dla osób uczących się

Prosimy o załączenie CV.

Odezwiemy się do wybranych osób

O nas

Cześć!

Jesteśmy znaną herbaciarnią Bubble Tea 7 przy ul. Chmielnej 4. Istniejemy na warszawskim rynku gastronomicznym od 2012 roku.

Robimy fantastyczne herbatki o wielu smakach, a do tego mamy grono super Klientów.

Szukamy osób, które chciałyby pracować u nas na 1/2 etatu, ¾ lub cały etat.