Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barista

UNIQUE CHOICE - Manufakturowa Palarnia i Kawiarnia

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
3 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Międzyborska 10a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Międzyborska 10a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

- Samodzielna obsługa gości kawiarni firmowej

- Promowanie firmy i marki w Kawiarni Firmowej

Możliwość:

- szkolenia klientów firmy prowadzenie warsztatów baristycznych dla gości kawiarni oraz u klientów B2B

- pomoc podczas wypalania kawy z możliwością objęcie samodzielnej funkcji Roastera

- aktywny udział w rozwoju palarni i kawiarni firmowych

Nasze wymagania

- doświadczenie na stanowisku baristy

- znajomość aktualnych trendów kawowych oraz kawiarnianych

- umiejętność pracy samodzielnej

Dodatkowym atutem będzie posiadanie:

- doświadczenia we współpracy z: hotelami, restauracjami, kawiarniami

- prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie oferującej usługi i produkty najwyższej jakości

  • Wynagrodzenie podstawowe adekwatne do kompetencji + premie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Umowę o pracę lub inną dogodną formę współpracy

O nas

Unique Choice to:

Manufakturowa Palarnia Kawy

Ogólnopolski dostawca rozwiązań dla Biur i branży HoReCa

Sprzedawca i dzierżawca ekspresów

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Kawiarnie Firmowe