Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barista

"Na huśtawce - Joanna Smolińska"

2022 brutto / godz.
  • Eugeniusza Romera 8
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Pracownik fizyczny

Eugeniusza Romera 8

Warszawa

"Na Huśtawce" to miejsce, które powstało z miłości do dobrej kawy, słodkości poprawiających humor oraz pięknych, ręcznie robionych przedmiotów i roślin.

Barista

Jeśli jesteś energiczną, ambitną osobą i chcesz dołączyć do naszego grona prześlij swoją aplikację.

Zadania baristy:

  • obsługa gości kawiarni (parzenie kaw, przygotowywanie innych produktów z naszej oferty),
  • troska o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni,
  • budowanie długotrwałych relacji z Gośćmi,
  • aktualne badanie sanitarno - epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, zgranym i ambitnym zespole oraz możliwość samorealizacji i wdrażania własnych pomysłów,
  • dalszy rozwój osobisty poprzez szkolenia.

Do zobaczenia na rozmowie :)

Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem.

Ogłoszenie archiwalne