Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barista

OSASI TOMASZ OLSZAŃSKI

19,70 brutto / godz.
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 6:00-14:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Grota-Roweckiego 114b

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Parzenie kawy speciality

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Przygotowywanie śniadań oraz lunche

  • Obsługa imprez okolicznościowych

  • Przygotowywanie deserów oraz napojów

Nasze wymagania

  • Minimalne doświadczenie w parzeniu kawy

  • Dobre nastawienie

  • Uśmiech,

  • Zaangażowanie,

  • Szybkość i dobra organizacja pracy

  • Miła aparycja

To oferujemy

  • Umowa zlecenia

  • 19,70 brutto

  • Cały etat lub niepełny etat

  • Kawa oraz Lunch w trakcie pracy

  • Miła ekipa

  • Super atmosfera w pracy

O nas

MAM - mom and me Cafe to unikalna kawiarnia dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Na co dzień parzymy kawę Speciality „Kafar”, serwujemy pyszne ciasta i napoje. W weekendy organizujemy wyjątkowe imprezy. Od poniedziałku do piątku przygotowujemy śniadania oraz lunche dla dużych firm, dlatego będziemy potrzebować twoją pomoc :)