Logo Pracuj.pl

Barista

ODKRYWCA sp. z o.o.O firmie

19,00–24,00
brutto / godz.
  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    napiwki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa profesjonalnego sprzętu kawiarnianego
  • przygotowywanie stanowiska do pracy i po jej zakończeniu
  • bezpośredni kontakt i obsługa klientów
  • obsługa kasy fiskalnej
  • raportowanie stanów magazynowych i kasowych
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • praca w plenerze w zróżnicowanych warunkach pogodowych
  • ewentualność podróży poza Zieloną Górę
  • ewentualność samodzielnego przemieszczania się mobilną kawiarnią

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi profesjonalnego ekspresu do kawy,
  • posiadanie książeczki sanepidowskiej,
  • chęć pracy w zespole

To oferujemy

  • bezpłatne szkolenie
  • pracę w młodym zespole
  • atrakcyjny system wynagrodzeniowy i premiowy
  • zróżnicowane miejsca wykonywanej pracy
  • pracę na nowym i profesjonalnym sprzęcie
  • odzież sygnowaną logo firmy
  • pracę w rozwijającej się firmie

O nas

Szukamy pozytywnej, otwartej i samodzielnej osoby do pracy w naszej mobilnej kawiarni Odkrywca Coffee. Oferta jest skierowana, zarówno do doświadczonych baristów poszukujących nowych wyzwań, jak i gotowych do nauki pasjonatów tej sztuki, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tym zawodzie.

W tej pracy konieczna jest dyspozycyjność zarówno w tygodniu, jak i w weekendy, stąd najlepiej jeśli posiadasz status ucznia/studenta. Godziny pracy są elastyczne, dzięki czemu uda Ci się pogodzić jedno i drugie. Do pracy potrzebna będzie podstawowa znajomość języka angielskiego - znajomość innego języka, szczególnie niemieckiego będzie dużym atutem! Dużym plusem będzie również posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Barista, Zielona Góra