Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Baristka / Barista

MIŁOSŁAWA KULIŚ-BARAŃSKA EMI - ART

23,0027,00 brutto / godz.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 4 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna + napiwki

Twój zakres obowiązków

  • Kawiarnia SO!COFFEE na lotnisku w Krakowie - Balicach poszukuje pracowników do kawiarni na lotnisku, w strefie wolnocłowej na stanowisko : BARISTA

  • Jeżeli lubisz kawę i kontakt z ludźmi i jesteś gotowy/a na nowe wyzwania w tak niesamowitym miejscu jak lotnisko przeczytaj to ogłoszenia do końca i wyślij nam swoje CV

  • Do zakresu obowiązków Baristy należą :

  • Sprawna i profesjonalna obsługa Gości kawiarni , oraz pomoc w wyborze odpowiedniej kawy dopasowanej do oczekiwań Gościa

  • Przygotowywanie kaw, napoi kawowych gorących, zimnych, soków ,deserów i innych pozycji znajdujących się w ofercie kawiarni w sposób zgodny z obowiązującymi standardami sieci kawiarni SO! COFFEE

  • Umiejętne wykonanie powierzonych obowiązków

  • Znajomość standardów obowiązujących w kawiarni

  • Dbanie o porządek za barem i sali konsumpcyjnej

  • Umiejętne korzystanie ze sprzętu niezbędnego do parzenia kawy( ekspresy do kawy , ekspres ciśnieniowy), a także innego sprzętu znajdującego się w kawiarni

  • Znajomość obowiązujących promocji i drzewka kasowego

  • Stosowanie metod sprzedażowych "up selling" i "cross selling"

  • Przestrzeganie standardów HACCP (DKK Dziennik Kontroli Kawiarni)

  • Przestrzeganie standardów SO! COFFEE które zostały opisane w manualu (podręczniku szkoleń) czystość ubioru, przestrzeganie receptur, przestrzeganie procesów przygotowywania produktów (kaw, soków, dań ciepłych) i sposobu ich podawania

  • Uzupełnianie towarów na półkach i w ladach chłodniczych

  • Wykonywanie poleceń wydawanych przez Kierowników i Zleceniodawcę

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Systematyczne sprzątanie kawiarni, a także na na koniec dnia

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Chęci do pracy, otwartości na nowe doświadczenia

  • Dyspozycyjności

  • Gościnności

To oferujemy

  • Stawka za godzinę od 19 zł - 22 zł netto w zależności od doświadczenia)

  • Praca w zgranym zespole dla których kawa jest pasją , a kontakt z Gościem sprawia przyjemność.

  • Oferujemy profesjonalne i certyfikowane szkolenia. (Barista, Master Barista, Latte Art) w kawiarni szkoleniowej z najlepszymi trenerami,

  • Elastyczny grafik ( system pracy - zmianowy)

  • Godziny pracy dostosowane do rozkładu lotów

  • ( | zmiana od 3:30 do 13:30 , || zmiana od 8:30 do 18:30, ||| zmiana od 13 do ostatniego lotu ~23/24)

  • Dojazd na pierwszą zmianę z kierowcą

  • Łatwy dojazd na lotnisko kolejką i MPK (zwrot 50% kosztów biletów),

  • Dla zmotoryzowanych zapewniamy bezpłatny parking.

  • Praca na umowę o pracę / Dla studentów do 26 roku życia umowa zlecenie

  • Stawka dla studentów 19,70 zł netto/h

  • Wyższe stawki w niedziele i święta

  • 50% zniżki w lokalach SO!COFFEE w całej Polsce

O nas

SO!COFFEE do ogólnopolska sieć kawiarni.

Lokale mieszczą się w przestrzeniach miejskich, galeriach handlowych, a także na lotniskach.