Logo Pracuj.pl

Baristka / Barista

Ice Day Cream Sp. z o.o.O firmie

20,00–25,00
brutto / godz.
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + prowizja

Ice Day Cream Sp. z o.o.

Chmielna 9

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów
  • przyjmowanie oraz wykonywanie zamówień
  • rozliczenia finansowe
  • dbanie o czystość miejsca pracy
  • dbanie o wizerunek lokalu
  • udział w wydarzeniach promocyjnych

Nasze wymagania

  • dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu
  • predyspozycji przywódczych
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności i sumienności
  • dobrego kontaktu z klientem
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • otwartości i entuzjazmu

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • pakiet szkoleń
  • system zniżkowych i darmowych posiłków
  • możliwość szybkiego rozwoju i awansu do biura

O nas

Tradycyjne lody w nowym wydaniu

Lody to nasza pasja, dlatego tworzymy je dla Was nieprzerwanie już od 1988 roku. Lodowa tradycja i wiedza jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wsłuchujemy się w Wasze głosy i analizujemy potrzeby, dlatego ciągle doskonalimy nasze rzemiosło i poszukujemy nowych rozwiązań. Eksperymentowanie z nowymi smakami i tworzenie kombinacji smakowych sprawia nam ogromną radość i chcieliśmy się tym z Wami podzielić.

Z tego powodu w 2016 roku stworzyliśmy Nice cream, w którym każdy może stworzyć własny smak lodów, dzięki naszym tradycyjnym recepturom i zastosowaniu technologii mrożenia ciekłym azotem. Zero ściemy, zawsze wiesz co jesz, a najwyższej jakości lody powstają na Twoich oczach.

Teraz możesz być na bieżąco z naszą ofertą i zamówić z dostawą przez naszą aplikację Nice cream lub stronę. Używając aplikacji za każde zamówienie dostajesz punkty, które możesz wymienić na nagrody. Ponadto możesz w niej sprawdzić składy naszych lodów, wartości energetyczne i listę alergenów.

Baristka / Barista, Chmielna 9, Śródmieście, Warszawa