Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barman/Barmanka

GHT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Sp. k.O firmie

GHT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Sp. k.

Jarosława Dąbrowskiego 9

Iława

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za bezpośrednią obsługę gości na barze

  • Przyjmowanie i realizowanie zamówień

  • Realizacja sprzedaży produktów promocyjnych

  • Osiąganie planowanych założeń oraz zwiększanie wyników sprzedażowych

  • Dbałość o czystość i porządek działu

  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym

  • Doświadczenie w pracy na barze

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie za najlepszą sprzedaż

  • Pracę zmianową w godzinach 8.00-24.00

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Zdobycie doświadczenia w serwisie hotelu pięciogwiazdkowego

  • Szkolenia zapewniające podniesienie umiejętności zawodowych

  • Możliwość awansu