Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Przed wysłaniem CV, prosimy o sprawdzenie, czy aplikacja zawiera klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Royal Bristol Warsaw Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.” Zgłoszenia bez klauzuli nie mogą być wykorzystywane do celów rekrutacji i zostaną usunięte. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barman / Barmanka

Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, WarsawO firmie

Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw

Krakowskie Przedmieście 42/44

Warszawa

Twój zakres obowiązków

obsługa barmańska gości.

Nasze wymagania

  • SZUKAMY OSOBY:

  • która posiada doświadczenie;

  • która interesuje się współczesnymi trendami w gastronomii i barmaństwie;

  • która posługuje się językiem angielskim na poziomie min. B2;

  • która potrafi i lubi współpracować/pracować w zespole;

  • która dba o prezencję i zna zasady savoir vivre;

  • z aktualnym orzeczeniem lekarskim do celów sanitarno–epidemiologicznych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe;

  • kartę Multisport, imprezy integracyjne, bony świąteczne;

  • komfortowe warunki pracy – rano kawę a popołudniu smaczny posiłek;

  • stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach na całym świecie również dla rodziny i przyjaciół;

  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;

  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;

  • przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne