Logo Pracuj.pl

Barman / Barmanka

CRM PARTNERS PAWEŁ CZERWONKA, KRZYSZTOF KOSTRZEWA s.c.O firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 000–6 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000–6 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków będzie należało pilnowanie zamówień z portalu robienie zatowarowanie dbanie i obsługa gości oraz czystość miejsca pracy.

Nasze wymagania

  • Szykam osoby uśmiechniętej miłej i dynamicznej chętnej pracować dłużej niż kilka tygodn
  • Doświadczenie na sali.
  • Książeczka sanepidu

To oferujemy

  • Wyzej

O nas

Witam zatrudnię osobę na stanowisko KIEROWNIKA SALI( nie barman widać pracuj nie ma stanowisk kierowniczych) do amerykańskiej restauracji młody zgrany zespół.

Pani powinna mieć doświadczenie w pracy na sali.

Do obowiązków będzie należało pilnowanie zamówień z portalu robienie zatowarowanie dbanie i obsługa gości oraz czystość miejsca pracy.

Szykam osoby uśmiechniętej miłej i dynamicznej chętnej pracować dłużej niż kilka tygodni.

Praca 2/2 wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania.

Umowa o pracę po okresie próbnym, pakiet zdrowotny. Możliwy kontrakt dla osób z własną działalnością.

Panie zainteresowanie serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź w restauracji na mokotowie

Barman / Barmanka, Warszawa