Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barman / Barmanka

12ON14 GASTRO sp. z o.o.

25,0030,00 brutto / godz.
  • Brzeska 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Brzeska 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa gości

  • przygotowywanie koktajli bezalkoholowych i alkoholowych

Nasze wymagania

Szukamy osób uśmiechniętych, komunikatywnych, zorganizowanych, potrafiących pracować wg. wyznaczonych standardów, zaangażowanych, z motywacją do pracy i doświadczeniem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę

  • pracę w młodym zespole

  • posiłki pracownicze

  • zniżki pracownicze

O nas

12on14 Jazz Club/Mangiami! trattoria italiana